PRADŽIA

PROJEKTAS ,,Menininkai vaikams"
VĖLIAVA
REGIONO SAVITUMAS: SOCIALINIAI IR KULTŪRINIAI YPATUMAI

Geografinę įstaigos aplinką sudaro: Skaistakalnio, Jaunimo parkai, Nevėžio upė, Nevėžio upės vingis - Senvagė,  miesto geležinkelis ir kt.

Sociokultūrinė aplinka: Paminklas Didžiąjam Lietuvos kunigaikščiui Aleksandrui, Panevėžio miesto savivaldybė, Senamiesčio Šv. Apaštalų Petro ir Povilo bažnyčia, Paveldo statusą turinčios Senamiesčio kapinaitės, Marijonų vienuolijos koplytėlė, Panevėžio Vyskupijos Sielovados centras: Šeimos, Jaunimo, Katechetikos centrai, Panevėžio G. Petkevičaitės - Bitės biblioteka, Sausio13-osios brolija, Panevėžio KASP Vyčio Apygardos 5-oji rinktinė, Panevėžio krašto žmonių su negalia sąjunga, Panevėžio kolegija, gamtininkų stotis "Gamtos namai", ligoninė, "Aušros" pagrindinė mokykla, "Senvagės" pagridinė mokykla, K.Paltaroko gimnazija, Aukštaitijos stadionas, Sporto rūmai, informacinių technologijų centras "Itakis", mikrorajono lopšeliai-darželiai, miesto muziejai, bendruomenės rūmai, vaikų globos namai, Bistrampolio dvaras, tradicinės miesto šventės ir renginiai.