PRADŽIA

© Visos teisės saugomos 2010 m., Tinklapį sukūrė: www.tavobiuras.lt
VIEŠOS PASLAUGOS

PASLAUGOS:

Lopšelyje-darželyje ugdytiniai savo meninius gabumus gali lavinti veikiančiuose kūrybinėse dirbtuvėlėse, kur mokomi vilnos vėlimo, keramikos, dekupažo, karoliukų vėrimo ir papuošalų gamybos, staliaus darbų, simegrafijos, piešimo ant akmenukų. Lopšelyje-darželyje taip pat ugdytiniai turi galimybę lankyti siužetinių šokių, liturginių šokių, dainavimo, teatrinės veiklos studijas.

Kineziterapeutė Jūsų vaikus ne tik iš mokys įvairių  sportinių žaidimų, bei suteiks kvalifikuota pagalba sutrikusios laikysenos vaikams.

Priešmokyklinukams yra vedamos anglų kalbos pradmenų valandėlės, kurias organizuoja auklėtoja baigusi Šiaulių universiteto anglų kalbos ankstyvojo ugdymo studijas.

Lopšelyje-darželyje kiekvienais metais yra vykdoma ES savanorių veikla iš įvairių pasaulio šalių pagal tarptautinį projektą ,,Džiaugsmo, kūrybos ir vilties karavanas".

Šiuo metu lopšelyje-darželyje savanorystės programoje dalyvauja du savanoriai: iš Ispanijos Javier Enrique Carasscosa Sanz Agero ir iš Prancūzijos Claire Mounier, kurie ikimokyklinio amžiaus vaikams organizuoja įvairias (sportines, menines) veiklas.

KONSULTANTAI:

Įstaigoje yra organizuojamas pedagogų ir tėvų švietimas bei konsultavimas socialinio ugdymo klausimais, dirbama su socialinių problemų turinčiais vaikais, bendradarbiaujama su miesto organizacijomis, dirbama prevencijos srityje. Socialinis pedagogas taiko meno terapiją vaikams su elgesio sutrikimais.
    Logopedas teikia pagalbą spec. poreikių vaikams, turintiems kalbos ir komunikacijų sutrikimų. Kineziterapeutė teikia pagalbą fizinių sutrikimų turintiems vaikams.
    Kineziterapiautas koreguoja vaikų įdingą laikyseną, padeda įveikti koordinacijos problemas.

,,Akimirkos iš kūrybinių dirbtuvėlių"