PRADŽIA

STRUKTŪRA IR KONTAKTAI
Struktūra
Darbuotojai
Priimamasis ir kontaktai

VEIKLA

PASLAUGOS

GRUPĖS

NAUJIENOS

KLAUSIMAI

NUORODOS

LAISVOS VIETOS

PASLAUGŲ KAINORAŠTIS

RĖMĖJAI

NUOTRAUKŲ GALERIJA

PROJEKTAS ,,Menininkai vaikams"
DARBUOTOJAI
2010 - 2011 m. m.
Eil. Nr.
Vardas, pavardė
Pareigos
Išsilavinimas
Specialybė
1.
Dalia  Pakėnienė
Direktorė (III-vadybinė k.k., vyr. aukl. k.k.)
Aukštasis universitetinis




Aukštesnysis
Ikimokyklinės pedagogikos ir psichologijos dėstytoja

Socialinių institucijų vadybos magistrė
ŠU doktorantė

Tikybos mokytoja

2.
Vilma Kodorienė
Direktorės pavaduotoja ugdymui ((III-vadybinė k.k., vyr. aukl. k.k.)
Aukštasis universitetinis
Ikimokyklinės pedagogikos ir psichologijos dėstytoja
3.
Eglė Šerėnienė
Priešmokyklinio ugdymo pedagogė (vyr. auklėtoja k.k.)
Aukštasis universitetinis
Pradinio ugdymo pedagogė
4.
Janina Karpetienė
Priešmokyklinio ugdymo pedagogė (metodininko k.k.)
Aukštasis neuniversitetinis
Ikimokyklinio ugdymo pedagogė
5.
Loreta Balsienė
Auklėtoja (metodininko k.k.)
Aukštasis universitetinis
Ikimokyklinės pedagogikos ir psichologijos dėstytoja

Nebaigta aukštesnioji Kauno Katechetų mokykla
6.
Elena Mitkienė
Auklėtoja (metodininko k.k.)
Aukštasis universitetinis
Pradinių klasių mokytoja

Nebaigtas aukštesnioji Kauno Katechetų mokykla
7.
Irena Pročkienė
Auklėtoja (metodininko k.k.)
Aukštesnysis

Aukštesnysis
Vaikų darželio auklėtoja

Tikybos mokytoja
8.
Elina Masilionienė
Auklėtoja (vyr. auklėtojos k.k.)
Aukštesnysis

Nebaigtas aukštesnysis
Vaikų darželio auklėtoja

Tikybos mokytoja
9.
Nijolė Svetlana Kučinskienė
Auklėtoja (vyr. auklėtojos k.k.)
Aukštesnysis

Suaugusiųjų katechezės 4 m.k.
Ikimokyklinio ugdymo pedagogas
10.
Kristina Jasinskaitė
Kineziterapeutė
Aukštasis universitetinis
Kineziterapeutė (trenerio profesinė kvalifikacija)
11.
Birutė Jakubėnienė
Auklėtoja (vyr. auklėtojos k.k.)
Aukštesnysis
Ikimokyklinio ugdymo pedagogė
12.
Ingrida Ivanova
Auklėtoja
Aukštasis
Edukologė, švietimo vadybos magistrantė
13.
Aušra Abromavičienė
Auklėtoja (vyr. auklėtojos k.k.)
Aukštesnysis
Ikimokyklinių įstaigų auklėtoja
14.
Dainora Šidlauskienė
Auklėtoja (metodininko k.k.)
Aukštesnysis
Ikimokyklinių įstaigų auklėtoja
15.
Giedrė Leskauskienė
Auklėtoja (vyr. auklėtojos k.k.)
Aukštasis
Ikimokyklinio ugdymo pedagogė
16.
Renata Bžėskienė
Auklėtoja (metodininko k.k)
Aukštasis
Ikimokyklinio ugdymo pedagogė
17.
Rasa Žukauskienė
Auklėtoja
Aukštesnysis
Ikimokyklinio ugdymo pedagogė
18.
Jolanta Valickienė
Meninio ugdymo pedagogas
Aukštesnysis
Dainavimo ir muzikos vadovė
19.
Aušra Adomavičienė
Logopedė (vyr. logopedo k.k)
Aukštasis
Spec. pedagogė, logopedė
20.
Jolita Dubauskienė
Logopedė (vyr. logopedo k.k)
Aukštasis universitetinis
Ikimokyklinių įstaigų auklėtoja

Logopedė
21.
Daiva Ramanauskienė
Soc.pedagogė-logopedė
Aukštasis universitetinis

Aukštasis universitetinis

Aukštesnysis
Socialinis pedagogas edukologijos magistrė

Muzikinių disciplinų dėstytoja
Socialinių disciplinų dėstytoja

Tikybos mokytoja
© Visos teisės saugomos 2010 m., Tinklapį sukūrė: www.tavobiuras.lt
DARBUOTOJAI

PANEVĖŽIO KASTYČIO RAMANAUSKO LOPŠELIO - DARŽELIO DIREKTORĖ DALIA PAKĖNIENĖ
Direktorės Dalios Pakėnienės gyvenimo aprašymas
III vadybinė kvalifikacinė kategorija
parsisiųsti MS Word formate